5 Ürün Mevcut

Bebek Alt Açma Minderi


Küçük bebeğiniz dünyaya geldiği ilk günden itibaren beslenmeye başlar. Zamanda beslenme alışkanlığı düzenli hale gelir. Bununla birlikte bebeğinizin altını pisletme sıklığı artacaktır. Henüz kendilerini bilmediklerinden pisleme işlemini gün içinde evde, dışarıda, yolda, misafirlikte, arabada, iş yerinde, gezmeye gidildiği her noktada yapabilir. Bu durumu yaşayacak olan annelerin pratik çözümler bularak hemen bebeklerine müdahale etmesi gerekir.

En Kullanışlı Alt Açma Minderi Modelleri

Bebeğin karnı doyduğu andan itibaren hijyenik bir ortam bulunamayacağından alt açma minderi hayat kurtaracaktır. Her ortamda rahatlıkla kullanılan bu bebek alt açma minderi hem sağlıklı hem güvenilirdir. Çocuğunuzu her ortam içerisinde uzun süre yatar pozisyonda tutulamayacağı için bu ürünleri kullanan anne ve babaları bu telaştan kurtulmasını sağlar. Bez değiştirme sırasında mutlaka aksilik yaşanabilir. Kendini ellemesi, çevresindeki eşyalar ile oynarken kişiyi zorlaması gibi şeyler olacaktır. Bu sırada çevrenin kirlenmemesi için bu ürünlerin kullanımı önemlidir. Tabi ki bu durum dışarıda olduğunda minderin önemli daha fazladır. İstenmeyen olaylardan kişiyi koruyarak hem bebeği hem anneyi rahat ettirecektir. 
Girilen her ortamda alt değiştirme olayının sık yaşanmasından dolayı annelerin en büyük telaşı olan bebek bakım odaları ve bu odaların hijyenidir. Ortak kullanım odalarında ister istemez yaşanan aksiliklerden kurtulmak adına bu odalarda da bebek alt açma minderi kullanımı önemlidir.  Bebeğinizin temas ettiği yerin temiz olması annenin de içini rahat ettirecektir. Aynı zamanda minderlere bağlı yastık ile bebeğinizin kafasının da yumuşak dokunuşlar ile rahat ettirecektir.

Dayanıklı Alt Açma Minderi Çeşitleri

Piyasada bebekler için üretilen ürün çeşitleri çok fazladır. Hem kalıcı olan hem de tek kullanımlık olan kullan at şeklindeki üretilen alt açma minderi aynı zamanda kişinin istediği doğrultuda dizayn edilmiştir. Özel pamuksu dokunuş ile rahat bir kullanım sağlar. Kumaş olan ürün çeşitleri makinede yıkanabilir aynı zamanda içi açılarak havalandırılabilinir. Ebatları genellikle 60x60 ve 60x90 şeklindedir. İnce ya da şişme kumaş olacak şekilde üretilebilir. Genellikle müslin kumaştan yapılır ve bu kumaş uzun süreli kullanım için en doğru çeşittir. İstediğiniz  ürünleri sitemizden seçip alabilirsiniz.