17 Ürün Mevcut

Bebek Takımları

Yeni doğacak olan bebekler için aileler bebeğin doğuşundan sonra giydirilmesi için doğum çantası hazırlarlar. Hazırlanan bu çantada çok fazla sayıda bebek bezi, en az 4 ya da 5 adet bebek takımları ve zıbınlar, çoraplar, bebek battaniyeleri, ıslak mendiller gibi birçok malzeme bulunur. Doğum çantasının yanında bir de hastane çıkışı adı verilen yine doğum çantası ile aynı içeriğe sahip olan bir çantadır.

Alt ve Üst Bebek Takımları

Bebek takımları bir adet uzun kollu zıbın, bir adet kısa kollu zıbın, bir adet kolsuz zıbın, uzun kollu bir penye, kısa kollu bir penye ve üst penyelere uygun olan iki adet alt eşofman veya tayttan oluşur. Tabi ki bu bebek takımlarının içeriği daha az olanı ve içeriği daha fazla olan seçenekleri de bulunur. Bebek takımı modellerinin içerisinde aynı zamanda mama önlüğü, yeni doğan bebekler için alınıyor ise ince ve penye bir şapka, yeni doğan bebeklerin tırnakları ile cildini çizmemesi ve canını acıtmaması için bir çift eldiven ve ayaklarını sıcak tutacak bir çift patikte bulunur. Alış-veriş yaptığınız sırada takımların içeriğini dilediğiniz ve ihtiyacınız olduğu şekilde arttırabilir veya gereksiz olacağını düşündüğünüz ürünleri içinden çıkararak azaltabilirsiniz. Tamamen sizin kişisel görüşünüze ve tercihinize göre satın alabileceğiniz bebek takımları da mevcuttur.

Yenidoğan Bebeğiniz İçin Bebek Takımları

Bebek takımları satın almak istiyorsanız, öncelikle doğum yaptıktan sonra çok fazla kullanışlı takım almaya özen gösterin. Çünkü bebekler çok hızlı bir şekilde büyürler. Siz de bu durumu göz önünde bulundurarak hem bütçeniz açısından hem de bebeğinizin giysi dolabında oluşabilecek karmaşayı önlemek açısından her ay ya da boyu uzadıkça yeni takımlar alarak daha sakin bir dönem geçirmiş olursunuz. En kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar karşılığında ve tüm özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek yapacağınız online alışverişler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Internet sitemiz üzerinden satın alacağınız bebek takımları için, site içerisinde bulunan bebek kategorisinden, bebek takımları başlığını seçerek tüm modellere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.