9 Ürün Mevcut

Erkek Bebek Tulum

Yeni doğan bebekler ve yaklaşık 5 ya da 6 yaşına kadar gelen çocuklar, 0-6 yaş aralığında gece uyuduklarında kesinlikle üzerinde örtü, battaniye veya yorgan gibi şeylerin olmasını istemezler. Uyku halinin içindeyken bile bir şekilde o üzerinde bulunan örtüleri açmayı başarırlar. Bu yüzden annelerin en çok tercih ettiği model; uyku tulumlarıdır. Bahar, yaz, kış her mevsime uygun ve kaliteli markaların tulumları sayesinde bebekler ve çocuklar, gece uyudukları zaman üstlerinde bulunan örtüyü açsalar bile üşümezler. Gece yatarken giydikleri model boğaz kısmından ayak bileklerine kadar bütün bir parça halindedir. Hatta yeni doğan bebek modelleri genellikle kendisinden çoraplıdır.

 

Erkek Bebek Tulum Modelleri Nelerdir?

Bebekler için özel olarak ve hassas olarak üretilen tulum modellerini şu şekilde sıralayabiliriz; Üzerinde bebekler için oyuncak penguen bulunan, Wellsoft patikli ve kapüşonlu tarz yine anne adaylarının bebekleri için tercih ettiği modeller arasındadır. Boğaz kısmında gömlek yakası bulunan ve kravat desenli, şık erkek çocuklar için farklı renklerde bulunan modeller çok tercih ediliyor.  Soğuk kış günlerinde içerisi tüylü olan ve polar olarak da modeli bulunan astronot tulumlar çok kullanışlı olan modellerdir. Fermuarlı ve çizgi karakter desenli zıbınlar şeklindedir.

 

Erkek Bebek Tulumlarının Özellikleri Nelerdir?

Erkek Bebek tulum modellerinin sevimli ve şirin olmasının yanında, kış gecelerinde, çok hassas olan bebek cildine sürekli temas edeceği için modellerin sağlıklı kumaşlardan üretilmesi gerekiyor. Bebek tulumlarının kullanımı çok kolaydır. Yumuşacık ve rahat bir kumaş türü bulunan bebek modellerinde birbirinden farklı renk, desen, model, çok ama çok tatlı bir şekilde tasarlanıp üretilmiş  olup bebeklerin cildi için en kaliteli tekstil ürünleri kullanılmıştır. Modeller de önden düğmeli olanlar oldukça kullanışlıdır. Bunun yanında yazlık modellerde askılı olup yine bebeğin hareketini kısıtlamayan ve serin tutan modelleri de vardır.

Sizler de modeller arasından en kaliteli ürünleri en güvenilir şekilde online olarak satın alabileceğiniz internet sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Satışını gerçekleştiriyor olduğumuz tüm ürünler, en iyi markaların, en kaliteli ve sağlıklı şekilde kullanacağınız ürünleridir.