3 Ürün Mevcut

Erkek Bileklik

Bütün kadınlar tarafından sıkça kullanılan bileklikler artık erkekler tarafından da moda olmuş durumda. Hayatlarımızın her köşesinde karşımıza çıkan erkek bileklik modelleri aynı zamanda git gide büyüyen bir akım ile yayılmaktadır. Sadece özel hayatta değil iş, okul ve sosyal çevremizde de gördüğümüz bileklikler aynı zamanda bayanlarında gözdesi haline gelmiş ve kullanılan materyaller ile birlikte ilgi çekmiştir.
Günümüzde en yaygın olarak kullanılan aksesuarın erkeklerin dünyasına girdikten sonra çeşitli şekillerde üretilmiş ve beğeni kazanmıştır. Saatlerin yanında yaygın olarak takılan erkek bileklik modelleri tüm bilekleri süslemeye devam etmektedir. Saatlerin yanında ek olarak kullanılan bu erkek bileklikleri yapılan araştırmalarda tüm dünyada beğenilen tek aksesuar olarak seçilmiştir. Biden fazla materyalden yapılan erkek bileklik modelleri aynı zamanda alışılmışın dışında olarak kombin olarak piyasaya sürdürmektedir. Hem saat hem de yüzükler ile kombinlenen bu bileklikleri piyasa koşullarında hem marka hem de model olarak farklı fiyatlara bulmak mümkün. Erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biridir.

Farklı ve Şık Erkek Bileklik Modelleri

Metal çeşitleri künye tarzındadır genellikle tek başına kullanılır. Bunun yanında kullanılacak metal bir yüzük kişiye oldukça maskülen bir hava katacaktır. Denizci bileklikleri çapa ve tekne detaylı bu erkek bileklik çeşidini, mavi beyaz kıyafetler ile kombinlemek mümkün. Deri bileklikler genellikle rock dinleyicilerinin kullanmış olduğu detaylardan biridir. Erkekler arasında en yaygın kullan çeşit budur. Takım elbiseler ile kullanımda da şık durur.

Özel Tasarım Bileklik Modelleri

Ayrıca örgü şeklinde yapılmış erkek bileklik modelleri tercih edilebilinir. Genellikle kot pantolon ve rahat giyim altına kullanılan bu örgü modeller rahatına düşkün kişiler tarafından tercih edilir. Son olarak da etnik bir hava katan boncuklu modeller de günümüzde çok modadır. Spor ve şık olmak isteyen herkes tarafından kullanılan bu modellerde genellikle birden fazla boncuklu erkek bileklik üst üste takılarak kullanılır. Renk renk boncuklar ile yapılmış bu modeller genellikle sahil kasabalarında satılır. Renklerinden dolayı sakinlik veren bu bileklikler bayanlar tarafından da en fazla tercih edilen modellerden biridir. Erkek bileklik modelleri için satış platformumuza uğrayabilir ve sitemizden daha detaylı inceleyip satın alabilirsiniz.