5 Ürün Mevcut

Erkek Çanta

Günlük hayatta etkenlerin pek tercihi olmasa da çantalar birçok eşyanın kolay taşınmasını sağlayan aksesuar ürünleri arasında yer alır. Hem el çantası hem de sırt çantası olarak bir irinden farklı erkek çanta tasarımları, oldukça kullanışlı olmalarından dolayı birçok kez tercih edilir. Her tarza uygun erkek çanta modelleri ile hem günlük hayatta taşınması gereken küçük eşyalar taşınır hem de çanta kullanmayı seven etkenlerin kombinelerini tamamlamaları mümkün olur. Özellikle günlük hayatta etkenlerin yanlarından ayırmadığı cüzdan, kartvizitlik, telefon, sigara, gözlük gibi küçük eşyalar çanta sayesinde derli toplu bir görünüme kavuşur. Stil sahibi erkekler birçok farklı erkek çanta modelleri arasından tarzlarına uygun olan çantaları tercih ederek kolay bir kullanım elde edebilir.  

Farklı Stillere Sahip Erkek Çantaları

Özellikle stil sahibi etkenlerin en tercih ettiği çanta modelleri el çantalarıdır. Her rengini ve modelini bulmanın mümkün olduğu erkek çanta modelleri en yeni sezon tasarımları ile satışa sunulmaktadır. Günlük kullanımın yanı sıra özellikle aktif spor hayatına sahip erkekler de sıkça çanta kullanır. Spor malzemelerini taşımak ve spor salonuna rahatça gidip gelmeyi mümkün kılan birbirinden farklı spor sırt çanta modelleri arasından tarza göre tercih yapılabilir.  

Erkek Seyahat Çanta Çeşitleri

Seyahat etmeyi seven erkeklere uygun olabilecek birçok farklı erkek çanta modeli bulunmaktadır. Geniş ve kullanışlı çanta modelleri arasından her türlü model tercih edilebilir. Özellikle iş amaçlı seyahat eden etkenlerin tercihi genelde klasik ve siyah çanta modellerinden yana olur. Siyahın yani sıra birçok farklı renge sahip erkek çanta modelleri de satışa sunulan ürünler arasındadır. Resmî seyahatler ve iş yolculuklarında tercih edilecek olan bilgisayar çantaları da oldukça ilgi gören çanta modelleri arasında yer alır. Sitemiz üzerinden bütün modelleri inceleyerek dilediğiniz çanta modelini satın alabilirsiniz.