5 Ürün Mevcut

Erkek Kravat

Resmi kurumlarda veya kurumsal bir işte çalışanlar, takım elbiseden vazgeçemeyenler, özel bir davete katılanlar veya bizzat daveti düzenleyenler için şık görünmenin anahtarı kravat kullanmaktır. Kravatlar erkeklerin hem zevkini, hem tarzını yansıtır ve şıklıklarına şıklık katar. Kullanımı çok uzun yıllara dayanan kravatlar hiçbir zaman popülaritesini yitirmeyen aksesuarlar arasındadır. Klasik takım elbiselerden daha modern kesimli takımlara kadar her tarz için bir erkek kravat modeli bulabilirsiniz. Sade, desenli, farklı kalınlıklardaki kravatlar ile stilinizi tamamlayabilir, modaya kusursuz bir biçimde uyum sağlayabilirsiniz. Kravatların kullanım özelliğini değiştiren bir başka unsur ise üretildikleri kumaşın çeşididir. Kumaşı kravatın ne zaman kullanılacağını belirleyen faktörlerden bir tanesidir.

Doğru Kravat Nasıl Seçilir?

Şıklığı doğru bir şekilde yansıtmak için kravat seçiminin de doğru olması gerekir. Gömleğin tasarımının, takım elbisenin modelinin, gidilecek davetin, kravatın günün her saatinde kullanılacağının seçimle doğrudan ilişkisi vardır. Erkek kravat çeşitleri de bu seçimi kolaylaştırmak için çok çeşitli bir şekilde tasarlanırlar. Öncelikle kravatların uzunluğu ya pantolon kemerinin tokasına ya da ceketin uzunluğuna göre ayarlanır. Daha kısa ya da daha uzun kravatlar hoş bir görüntü yaratmazlar. Profesyonel yaşamda kullanılacak kravatlar daha ciddi bir çizgiye sahip olmalıdır. Çizgili, düz renk veya az desenli kravatlar en uygun modellerdir. Klasik bir takım elbise ile orta kalınlıkta kravatlar tercih edilebilir. Modern takımlar ile de ince kravatları kullanabilirsiniz.

Kravatlar İle Şıklığınızı Tamamlayın

Bütün gözlerin üzerinizde olmasını, etrafınızı kıyafetinizle etkilemeyi seviyorsanız kravat seçiminiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Gömleğiniz ile zıt desenlere sahip erkek kravat çeşitleri sizi daha sportif bir görüntüye kavuşturacaktır. Düz bir gömlek üzerine çizgili, çiçek desenli veya puantiyeli bir kravat ile bu görünümü yakalayabilirsiniz. Desenli bir gömlek giyecekseniz tam tersi bir desen tercih ederek kombin yapabilirsiniz. Kravatınızın etkili olması için dikkat etmeniz gereken bir başka kural ise kaliteli bir kravat seçmenizdir. Kravatın kaliteli olması her şekilde kendisini belli eder. Kaliteli, stilinizi yansıtacak ve şıklığınıza şıklık katacak bir kravat arıyorsanız sitemizden tam olarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.