5 Ürün Mevcut

Erkek Mendil

Erkek giyiminde kullanılan ve görünüme, imaja estetik katan az sayıdaki zamansız aksesuarlardan biri olan erkek mendil çeşitleri birbirinden hoş ve değişik, kalite timsali  seçenekleriyle giyim zevkine özgün ve kişisel tarz yaratmaktadır. Düz ve klasik renkler tasarımlar olup; düz renkler arasında canlı renk ve ara tonlar da kullanılmaktadır. Farklı kravat ve papyonlarla uyum sağlamak üzere üretilen mendiller, kıyafette trend bir görüntü yaratmaktadır. Modern çizgileri ile kombinin havasını değiştirip şıklık ve farkındalığı öne çıkaran mendil modelleri arasında desenli, çiçek desenli ya da düz saten çeşitler, zengin renk yelpazesiyle tercih alanını genişletip, ceket ve gömleklere asalet katmaktadır. Hemen hemen tüm çeşitleriyle kare veya dikdörtgen formda üretilmekle birlikte, detaylardaki farklılığı ve yarattıkları görünüm çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir. Mendillerin üretiminde farklı kumaş türleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, mendil modellerinin değişik takım, ceket ve kıyafet tercihleriyle uyum sağlanabilmesine imkân vermektedir. Kışlık, baharlık, yazlık takımlar, gömlek-pantolon takımları ve smokinler, kendi özelliğine uygun kumaşlardan yapılmış mendillerle tamamlanmaktadır.

Erkek Mendil Çeşitleri ve Fiyatları

Erkek ceket ve takım elbiselerinin en zarif tamamlayıcısı erkek mendil çeşitleridir. Desen ve renkleriyle kıyafetlere stil katan mendilleri alırken kombine uygun olup olmadığına ve kumaş kalitesine dikkat edilmelidir. Doğru ve şık kombinlerin ilk kurallarından biri uyumlu renk seçimidir. Dolayısıyla erkek mendil çeşitleri seçilirken gömlek ve cekete uyumlu olduğundan emin olunmalıdır. Ceket rengiyle zıt renklere sahip erkek mendil çeşitleriyle, takım elbise tamamlanabilir. Mendil seçerken kumaş kalitesine de dikkat etmek gerekmektedir. Kaliteli kumaş dokusuna sahip ürünler, yıpranmadan, uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Ayrıca kumaşın ince veya kalın olması, mendilin katlanma tarzına göre avantaj veya dezavantaj olabilmektedir. Bundan dolayı mendil seçerken, mendilin nasıl kullanılacağı da düşünülmelidir.  

Erkek Mendili ile Kombinlere Şık Dokunuşlar

Erkek mendil çeşitleri ister kravatlı, isterse kravatsız kombinlerde kullanılabilmektedir. En önemli unsur mendilin gömlekle uyumlu renklere sahip olmasıdır. Beyaz gömlekler mendil seçiminde erkeklere özgürlük sağlamaktadır. Kravatsız bir kombinde, beyaz bir gömlek ve ceket, desenli bir ipek mendille hareketlendirilebilir. Kravatlı kombinelerdeyse, kravatla aynı desen ve renklere sahip mendille kullanmak şıklığı artıracaktır. Örneğin düz kravatla desenli mendil veya desenli kravatlarla düz renk mendil kullanarak zarif bir görüntü elde edilebilecektir. Ayrıca uyumlu renklere sahip desenli kravat, desenli gömlek ve desenli mendil de hoş bir kombin olabilecektir. Özel davet denince ilk akla gelen kıyafet olan smokinler de, mendillerle stili ön plana çıkarmaktadır. Farklı kombinasyonları ve kaliteyi her açıdan yansıtan, geniş ürün yelpazesine sahip erkek mendil çeşitlerimizi sitemizden alabilirsiniz.