5 Ürün Mevcut

Kadın Bere

Tüm zamanların vazgeçilmezi yumuşacık kadın bere modelleri, günlük stillerin kurtarıcısı olmakta; soğuk günlerde bile şıklık ve tarz yaratıp, aynı zamanda genel görünüm ifadesini güçlendirmektedir. Bilhassa kışın soğuktan korunmak için kullanılan bere, bilhassa ülkemiz gibi dört mevsimi bir arada yaşayan ülkeler için harika bir aksesuardır.  Kadınlar bere seçerken nerede kullanacaklarını belirlemeli, yüze ve tarza uygun bereler seçmelilerdir. Sade bir görünüm isteyen kadınlar için siyah, kırmızı veya mavi renklerde düz, ponponsuz bereler önerilebilir. Sadeliği çok sevmeyenler için örgü modeller çok uygun olacaktır. Spor kullanımı tercih eden kadınlar için de önü baskılı bere çeşitleri tavsiye edilebilir.  Renkli, ilgi çekici ve farklı motiflerle spor görünüm zenginleşebilecektir. Parlak renkli bereler de farklı olmayı seven kadınlara uygun bir seçim olacaktır.

Kadın Örgü Bere Modelleri 

Mevsim trendlerine uygun, farklı kumaş ve renkteki bereler için geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Düz bere modelleri, yani kıvrık olmayan manşetsiz kadın bere modelleri en yaygın modeller arasında yer almaktadır. Özellikle havalar çok soğuk olmadığı zamanlarda giyilmesi uygun olmaktadır. Bu tarz bereler, yün veya polar kumaştan yapılmaktadır. Ponpon bereler ise basit bir biçimde üstte yün ya da kürkten oluşan, top şeklinde detaylardan oluşmaktadır. Ponponlu bereler, açık havada giymek için de eğlenceli bir seçim olmaktadır. Gevşek bere modelleri de soğuktan korunurken rahatlık isteyenler için uygun bir alternatif olup; hem rahat bir görünüm, hem de havalı ve tarz sahibi görünmeyi sağlamaktadır.   
Klasik bir görünüm için seçilecek kadın bere modelleri, kaşa yakın bir şekilde kullanılmalıdır. Kışın soğuktan korunmak için de, fazladan sıcaklık sağlamak adına da kıvrılan bere modellerini seçip iki kat yapmak, iyi bir seçenek olmaktadır. Böylelikle kulaklar, baş ve boyun örtülerek soğuklara karşı  korunma sağlanabilir. Ponponlu, desenli, parlak ya da renkli berelerden, kıyafetlere uyacak şekilde seçimler yapılabilir. Örülmüş veya örgü görünümü verilmiş bereler, soğuk havaları avantaja çevirmenin anahtarını vermektedir. Örgü ve ponponsuz bereleri, önü baskılı düz modeller izlemektedir. Dikkat çekmeyi seven kadınlar ise parlak kumaştan yapılmış bereleri tercih etmektelerdir. Birbirinden farklı kadın bere modellerini, farklı renk ve beden seçeneği ile sitemizden alabilirsiniz.