5 Ürün Mevcut

Kadın Çanta 

Kadınların giyimden sonra en çok sevdikleri ve en çok para verdikleri eşyaların arasında kadın çanta modelleri yer alıyor. Duş görünüşüne büyük önem verenlerin ister gündüz isterse gece kullandıkları çantalar birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Özellikle kadının en büyük aksesuarı olarak biliniyor. Dışarıya çıkarken yanlarından ayırmadıkları çantalar artık kullanım açısından oldukça önemli. Özel eşyalarını içine koymak için kullanılan çantalar tarz olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alarak kullanılıyor. Düğünlerde, nisanlarda ve özel günlerde bir abiye elbisenin modeline uygun çanta alarak kombin edemiyor. Çok farklı tasarımlardan oluşan çantalar kadınların en büyük tutkusu haline gelmiş durumdadır.  

 

Çanta Modelleri Nelerdir?

Bir aksesuar gibi görünen kadın çanta renk uyumu ve şıklığı tamamlayan çantalar çeşitlerine ve tiplerine göre farklılık göstermektedir.   Omuz Çantası Omuza dik olarak veya da çapraz olarak asılan çanta tipidir. Rahatlığı ve gündelik hayata uygun olarak üretilen çanta modelleri içinde yer alır ve mutlaka her kadında bulunması gereken eşyadır. 

 

Çantalarda İşlevsel Modeller

Elle tutulabilen sap aracıyla taşınan çok gösterişli bayan çanta olarak biliniyor. Giyim tarzına göre çanta daha bir ön plana çıkıyor.  Sırt çantaları seyahat, okul için ve anneler için vazgeçilmez bir çanta tipidir. Günümüzde hem sırt hem de omuza takarak kullanılabileceğiz çanta modelleri arasında yer alır ve kullanım açısından oldukça rahattır. 

 

Abiye Çanta Modelleri

Özel günler için tasarlanan, kullanım tarzına ve giyim tarzına göre birçok alternatifi bulunan bayan çanta tipidir. Özellikleri giyim ile doğrudan alakalıdır.  Portföy çantalar Elle tutulan çanta tipidir. Yandan asmalı olarak kullanılır abiye çantalara benzerlik gösterir fakat abiye günlük tercih edilmezken portföy çantalar kullanılabilmektedir.

 

Cüzdan Çantalar

Cüzdan, çanta içi olarak bir tip olarak görülse de artık yeri geliyor bir çapraz askı yerini askı yerini alarak çantaya dönüştürülüp kullanılıyor.  Kadınların vazgeçilmezi olan çantalar artık farklı renk ve yeni modelleriyle alıcısının beğenisini sunuldu. Yazın kullanmak için rengârenk seçenekleri ve muhteşem tasarımlarıyla göz dolduruyor. Fiyat aralığı konusunda da her bütçeye uygun çantalar üretiliyor. En çok tercih edilen çantalar içinde ise sırt çantaları yer alıyor. Çantaların içine koyulan makyaj malzemeleri, telefonlar, cüzdanlar gittiniz her yerde sizinle birlikte geliyor. Bazı kadınların milyarlarca para verip aldıkları çantalar bile var. Hem kaliteli hem de doğru tercihler arasında seçim yapmak isteyenler, sitemizden de ulaşıp tüm çanta modellerini inceleyebilirler.