4 Ürün Mevcut

Çeyiz Seti

Evlenen çiftler için oldukça heyecanlı geçen düğün arifesi, zaman daraldıkça daha da heyecanlı bir hal alır. Bu süreçte yapılan hazırlıkla ömür boyu kullanılacak birçok eşyanın bu dönemde alınmasından kaynaklı olarak daha bir önem taşır. Hazırlıkların tamamlanması için her bir alınacak gereç incelik ve titizlik ile incelenerek en iyisi ve en güzeli tercih edilmeye çalışılır.

Yatak Odası İçin Birbirinden Güzel Çeyiz Setleri

Evlilik arifesindeki bir gelinin de bu süreç içerisinde en dikkat ettiği ve en özen gösterdiği alışveriş alanı kendi çeyizidir.Çeyiz seti için tercih edilecek birbirinden farklı eşya, hem görsellik açısından zengin olmalı hem de kullanış açısından rahat olmalıdır. Bu nedenle her gelin kendi çeyizini kendisi dizmek ister. Özellikle yatak odası için alınacak çeyiz eşyalarında daha bir titiz davranılır. Bilhassa yatak örtülerini kapsayan çeyizlik setlerinde mümkün olduğunca farklı model incelenir ve en çok zevke hitap eden çeyiz setinde karar kılınır.
Gelinler için hazırlanan çeyiz setlerinde oldukça farklı ürün bir arada satışa sunulur. Yatak örtüleri, pike takımları, çarşaflar, yastık kılıfları, dantelli örtü grupları, havlu ve bornoz takımları, misafirlik ürün grupları, küçük gereçler, birbirinden farklı nevresim takımları, iç giyim ürünleri gibi sayısız parça, çeyiz seti içerisinde yer alır. Her biri farklı model ve markaya sahip bu ürünler arasından dilediğinizi tercih ederek kendi çeyiz setinizi oluşturabilirsiniz.

Her Geline Uygun Çeyiz Modelleri

Çeyiz setinde gelinlerin en önem verdikleri konu nevresim ve pike takımlardır. Tamamen ortamın görüntüsünü ve havasını değiştiren nevresim modelleri, kalitesi bakımından da uzun dönem adından söz ettirir. Tercih edilecek takımlar ile hem günlük hayatta hem misafir sunumlarında uzun süre problem yaşamadan kullanım söz konusu olur. Hediyelik olarak da rahatlıkla tercih edilebilecek bir gruptur. Farklı tarz ve modeller arasından hazırlanabilecek bir çeyiz seti en gösterişli hediye örnekleri arasında yer alır.
Özel Tasarım Havlu Ve Bornoz Takımları
Havlu ve bornoz setleri, çeyiz seti içinde olmazsa olmaz bir parçadır. Gelin ve damat için özel tasarlanan renk ve modeller, tercihlere göre kabul görür. Günlük yaşam için de oldukça kullanışlı olan bu ürünler bir kere alındıktan sonra uzu yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Kendiniz için hayaliniz kurduğunuz çeyiz setlerine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.