5 Ürün Mevcut

Kadın Eldiven

Eldivenler kadın gardırobundan asla ayrılmadı. Deriden yapılmış, kısa, uzun, akşam ve soğuk havalarda, kadın eldiven modelleri kadınların ellerini süslemek için yaratılmıştır. Ancak bu ürün hassas cildi korumak için mükemmel bir araçtır.

Kadın Eldiven Çeşitleri

Kadın eldiven modellerinin temasında parmaklar olamayabilir, buna varyasyon eldiven denir. Cildi korumak için kullanılan klasik eldiven tanımı, üretimi için süet, deri, yün, dantel ve sentetik malzemelerin kullanılması anlamına gelir. Klasik süet ve deri eldivenler oldukça fazla tercih ediliyor. Bu tür ürünler kötü havalarda iyidir, çünkü korumanın yanı sıra görüntü aristokrasisi ve arıtımı sağlarlar. Örme eldivenler kışın yürüyüşler ve aktif spor aktiviteleri için rahattır. Elleri serin havalarda korumak ve sadece güzellik kıyafetleri için olanı da vardır. Saten, dantelli ve ince deriden dikilmiş gece kadın eldiven modelleri, sapın zarifliğini ve şıklığını kusursuz bir şekilde vurgular. Uzaktan bakıldığında ellerde hiçbir şey giyilmemiş gibi görünebilir, bu nedenle kadınların ellerindeki cildi ustaca taklit eder. Sezondaki özel popülerlik, yün ve kaşmir modellerini kazandı. Görüntüye çekicilik ve stil katıyorlar. Menteşeli başlıklara sahip olanlar, ellerinizin ve parmaklarınızın soğukta sıcak kalmasını sağlar.

Kadın Eldivenlerinde İnce Detaylar

Kadın eldiven almak kolay bir sorun değil, ama en zoru büyüklüğünün seçimi. Yeni kıyafet almaya gitmeden önce öğrene biliyorsunuz. Özel tabloları, elde edilen verileri kullanarak bedeninizi bilmenizi sağlamalısınız. Ancak eldivenlerin boyutu da belirtilebilir. Ölçü yanlışsa, biraz daha büyük bir seçenek seçmek daha iyidir. Eldivenlerin asıl görevi içeriyi hava boşluğu pahasına sıcak tutmaktır. Bu nedenle, doğru boyut çok önemlidir. Ve tüm moda trendlerinden daha fazla dikkat gerektiriyor. Genel olarak, metalik kaplama mevsim trendidir. Şimşek, düğmeler ve perçinler - en yaygın dekor türleridir. Kadın eldiveni seçerken malzemeye ve kıyafetle rengin uyumuna dikkat edin. Satış sitemizden eldiven modellerin inceleyebilirsiniz.