5 Ürün Mevcut

Kadın Eşarp

Tesettür giyim tarzına sahip olan bayanlar işin eşarp oldukça önemlidir. Çünkü en önemli tamamlayıcı niteliğindedir. Kadın eşarp farklı birçok renk modeline sahiptir. Bunun nedeni ise bayanların kıyafetleri ile eşarplarının bir uyum sağlaması içindir. Eşarp modelleri de birbirinden farklı olmaktadır. H er zevke uygun olacak şekilde model tarzları bulunmaktadır. Eşarpların boyutları standart olmaktadır. Bu nedenle de herhangi bir boyut farklılıkları bulunmamaktadır. Eşarp tercihinde bulunurken hem kombinleme işleminin kolay olmasına hem de zevke bağlı olarak tercihte bulunulmalıdır. Aynı zaman da eşarp örtme yöntemine göre de bir tercihte bulunulmalıdır. Çünkü herkesin farklı bir eşarp örtme yöntemi vardır. Aynı zaman da eşarp türünün hangi ortamda kullanılacağı da önemlidir. Özel alanlar ya da günlük kullanımlar için farklı eşarp yöntemleri bulunur.

Kadın Eşarp Türleri Nelerdir?

Eşarp modelleri farklı türlere sahip olmaktadır. Saten türünde bulunan eşarplar genel olarak özel günlerde kullanılan eşarplardır. Çünkü parlak bir yapıya sahiptir. Bone ile kullanılan bir türdür. Bunun nedeni ise kumaş yapısının kaymaya neden olmasıdır. İpek olarak bilinen kadın eşarp yüzde yüz ipekten yapılmıştır. Az bir kayma yapmaktadır. Spor bir görünüme sahip olması nedeni ile günlük hayatta en fazla tercih edilen türdür. Eşarp hacimli bir duruşa sahiptir. Aynı zaman da sert bir türdür. Jakarlı eşarp kayma yapmayan bir eşarp türüdür. Spor ve şık bir görünüm sağlayan yapısı vardır. Bu eşarp türü kendinden desenli olarak üretilen bir türdür. Viskon eşarp parlak bir görünüme sahiptir. Parlak bir yapısı vardır. Görüntüsü ile ipek eşarp türüne benzer ancak çok daha uygun bir fiyata sahiptir. Her tene uygun bir yapısı vardır. Kaygandır. Yumuşak bir kumaş yapısına sahiptir. Bu ürün hem günlük hayatta hem de özel günlerde en fazla tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Kadın Eşarp Tercihinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşarp tercihinde bulunurken öncelikle mevsime uygun bir tercihte bulunmaya özen gösterilmelidir. Çünkü farklı bir tercihte bulunulması kişilerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da desenleridir. Kişilerin kendi zevklerine uygun olan bir desen tercihinde bulunmaları gerekmektedir. Eşarp nerede kullanılacak ise ona uygun bir kumaş yapısı tercih edilmelidir. Bu sayede istenilen yere uygun bir eşarp kullanılmış olur. Özellikle ipek kumaş tercihinde bulunulması durumunda eşarp uzun süre kullanılabilmektedir. farklı kumaş ve desenlerde eşarp için sitemizi ziyaret edin.