3 Ürün Mevcut

Kadın Eşofman Altı

Eşofman altları her kadının kıyafet dolabınla bulunan klasik parçalardan biridir. Geçmişte spor yaparken ya da ev şıklığı için kullanılan eşofman altları günümüzde topuklu ayakkabılar ile de kullanılabilmektedir. Bu nedenden ötürü artık kadın eşofman altı modelleri daha çok satılan kıyafetlerden biri haline gelmiştir.

Siz de en modern de rahat olan eşofman altı modellerini Armalife.com.tr adresimizden bulabilirisiniz. İnternet sitemizde yer alan modellerde sağlık ve hava alan kumaş teknolojisi ilk göze çarpan unsurlardandır. Bu sayede kadın eşofman altı modellerinde kalite elde edilebilmektedir.

Kadın Eşofman Altı Modelleri

Eşofman altlarında kullanım ya da işlevsellik oldukça önemlidir. Özellikle spor yaparken kullanılacak olan eşofman altı modellerine dikkat edilmelidir. Çünkü bu tip modellerde fermuarlı cep detayları hayat kurtarabilmektedir. Kadın eşofman altı modelinde fermuarların bulunması spor zamanlarında ya da çanta taşınmadığı dönemlerde cep telefonu ya da cüzdan gibi temel parçaların taşınmasını kolay hale getirmektedir. İnternet sitemizde fermuarlı eşofman altı modellerimiz oldukça farklı renkler ile satılmaktadır. Eşofman altlarında paça detayları da önemlidir. İçinde bulunduğumuz dönemde genellikle paçaları kalın lastiklerden oluşan modeller daha çok satılmaktadır. Ancak yine de düz kesim olan paçalara sahip eşofman altları da bulunmaktadır. Kadınlar satın alacakları paça ve eşofman tarzında kendi zevklerine göre kararlarını verebilmektedir.

Kadın Eşofman Altı Modası

Kadın eşofman altı modası son yıllarda baskılar ile konuşulmaktadır. Paça ve bel bölümlerinde bulunan kalın lastiklerde yer alan yazılı baskılar kadınlara oldukça tarz bit görünüm elde etmek avantajı vermektedir. Ayrıca bellerde bulunan bağcıklardaki iplerin şekilleri de modaya göre değişim göstermiştir. Günümüzde klasik bağcıkların yanı sıra olması gerekenden çok balın bağcıklara ya da şık kurdelelere eşofman bellerinde rastlanmaktadır. Kadın eşofman altlarında moda haline gelen şeylerden bir diğeri ise yan bölümlerine eklenen şeritler ve yazılardır. Aynı bel ya da paça bölümlerindeki yazılar gibi olan bu modeldeki eşofmanlar, pek çok kadının gardırobunda bulunmaktadır. Stoklarımızda da bulunan baskılı ve şerit detaylı kadın eşofman altları oldukça uygun fiyatlar ile alıcılarını beklemektedir.