4 Ürün Mevcut

Gecelik

Gecelik modelleri, rahat bir uyku için ideal bir seçim olacaktır. Hatta son dönemlerde gecelik modellerinde aranan farklı tarz ve tasarımlar ile iç giyimde baş tacı ürünler arasında yer alır. Gecelik tercihinde rahat modeller seçmek gecenin deliksiz bir uyku ile geçmesini sağlar. Giyilmesi ve çıkartılması kolay olan modeller her daim rahatlık sağlarken bayanların kendilerini güzel hissetmeleri konusunda da önemli bir faktördür. Her model ve her renk seçeneği ile satışa sunulan modelleri, boyuna göre farklı şekillerde de tasarlanmıştır.

Birbirinden Farklı Renk ve Desenlerde Gecelikler

Modellerde dantel detayını seven bayanları, tercihlerini tüllü ve dantelli takımlardan yana kullanabilir. Hoş bir görünüm kazanan dantel detaylı gecelikler hem rahat bir kullanım sunar hem de tarzı ile oldukça dikkat çeker. Her renk seçeneğini bulmanın kolay olduğu modellerde birbirinden farklı detaylara da rastlanır. İp askılı veya kalın askılı modeller, arkadan bağlamalı modeller, pileli modeller, asimetrik kesim gibi birçok farklı tasarım satışa sunulan ürünler arasındadır.

Göz Alıcı Kumaşlar ile Şık Gecelik Modelleri

Gecelik tercihlerinde bayanların ilk tercihi genelde saten kumaşlar olur. Parlaklığı ile göz alan saten gecelikler kullanım rahatlığı ile de ön plandadır. Zarafeti seven kadınlar tercihlerini ipek gecelik modellerinden yana kullanır. Penye modeller de günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanan ve satışa sunulan ürünler arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesine sahip modeller arasından tarzınıza uygun bir şekilde karar vererek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hamile grupların da rahatlıkla tercih edebilecekleri gecelik modelleri ile oldukça keyifli bir uyku sürmek mümkündür. Esnek yapısı ile ferahlık ve rahatlık sunan modeller, hem gündüz kullanımına hem de gece kullanımına uygun şekilde tasarlanarak göz doldurur. Tek parçaların yanı sıra takım halinde sunulan tarzlar da ilgi odağı olan ürünler arasındadır. Gecelik ve sabahlık şeklinde satışa sunulur ve günün her anı evde olmayı seven bayanların gün boyu rahat etmelerini sağlar. Birbirinden farklı modellerin satışı sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir. Dilediğiniz modeli anında sipariş vererek güvenli kargo seçenekleri ile kısa sürede ürününüzü teslim alabilirsiniz.