90 Ürün Mevcut

Kadın Giyim

Hayatın en önemli yerinde duran kadınların birçok giyinme şekli vardır. Kadınlar işe giderken ayrı spora giderken ayrı gezmeye giderken ayrı giyinir. Kadınlar her zaman şık görünmek ister ve bunun içinde çok uğraşırlar. Kadınların çok hareketli bir modası vardır günden güne değişir. Tesettür giyen kadınlar hem şık hem de kendi dinine uygun giyinmek ister. Kadın giyim kışlık ve yazlık olarak iki başlığa ayrılır. Kışlık giysilerde daha çok kapalı renkler tercih edilmelidir. Yazlık giysilerde ise daha çok açık renkli giysiler tercih edilmelidir. Kışlık giysiler yaz giysilerine göre daha kalındır. Yazlık giysilerde daha çok hava alıp verebilen ve daha az terletmeyi sağlayan giysiler tercih edilir.

Yeni Sezon Bayan Giyim Ürünleri

Spor yapan kadınlar daha çok rahat ve sıkmayan kıyafetler tercih eder. İşe giderken daha çok ciddi kıyafetler tercih ederler. Gezmeye giderken hem şık hem de rahat olmak isterler ve buna uygun giyinirler. Kadın giyim içerisinde birçok çeşidi ve modeli barındırmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir; tesettür, spor, gecelik, mayo, gebelik gibi birçok kategori bulunmaktadır. Gecelik kategorisi: bu kategoride pijamalar, sabahlıklar ve bunlar gibi giysiler bulunmaktadır. Bu kategoride ki giysiler daha çok rahatlığıyla ön plandadır. Bunun nedeni bu giysiler genellikle ev ortamında ve uyurken giyilir. Bu nedenle de rahat olmaları gerekir. Bu kategoride isminden de anlaşılacağı gibi spor yaparken giyilir. Bu giysilerin spor yaparken rahatsız etmemesi gerekir. Terlemeyi engellememesi gerekir. Genellikle tişört ve şorttan oluşur. Böylece paçalar ve kollar spor yapmaya engel olmaz. Bu sayede kişiler rahatça spor yapabilmektedir.

Kadın Giyim Markaları

Kadın giyim modellerinin bir diğer kategorisi ise gebeler içindir. Bu kategorideki giysilerin kesinlikle karnı sıkmaması gerekir. Rahat ve bol olmalıdır. Karın bölgesinin geniş olması için özel kesim yapılmalıdır. Kadınlar denize girecekleri zaman mayo giyerler. Mayoların yüzerken rahatsız etmemesi gerekir. Çok sıkmaması gerekir. Yazın giyileceği için açık renkler tercih edilmelidir. İç giyimde rahatlığa önem verilmelidir. Giysilerin altına giyildiği için çok kaba durmamalıdır. Terletmemelidir. Hava alıp verebilen ve cildi tahriş etmeyen kumaşlar tercih edilmelidir. Bu ürünleri sitemizden hızlıca alabilirsiniz.