5 Ürün Mevcut

Kadın Gömlek Modelleri

Kadın gömlekleri rahat ya da şık olan modelleri sayesinde her ortamda kendini gösterebilen ana parçalardandır. Armalife.com.tr adresimizde modaya uygun ve kaliteli olan farklı tarzda modeller ile seçimlerinizi yapıp girdiğiniz ortamlarda beğenileri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Gömlek modellerinde en önemli detaylardan biri olarak yakalar gösterilmektedir. Bu nedenden ötürü kadın gömlek modelleri farklı yakalar kullanılarak zengin bir hale getirilmektedir. Yaka kısmının boyunla birleştiği yerde dekoltesi olan modeller özellikle ofis şıklığının sağlanmasını garantilemektedir. Bununla birlikte uzun ya da kısa kollu gömlek seçenekleri de Armalife adresimizde beğenilere ve satışlara sunulmaktadır.

Salaş Kadın Gömlek Modelleri

Salaş kadın gömlek modelleri rahatlıklarından vazgeçmeyen kadınların gardıroplarının başköşesinde yer almaktadır. Üstelik bu tip gömleklerin kombin edilmesi de rahatlıkla yapılabilmektedir. Salaş kadın gömlek modellerinde önü kısa olmasına karşın arkası uzun olan modeller görülmektedir. Bu tarz gömleklerde; mavi siyah, kırmızı ya da pembe gibi renkler kullanılmıştır. Yan bölümlerinde de düğme detayları olan gömleklerde katlanabilir kollar farklı kullanım seçeneklerini beraberinde getirmektedir. Salaş olan gömlek modellerinde saçaklı olanlar da sıklıkla satılmaktadır. Armalife.com.tr kalitesi ile buluşan gömlek modelleri uygun fiyat ve kalite garantili ile birlikte kargo firmalarına teslim edilmektedir. Üstelik salaş gömlekler düz ya da hareketli desenleri ile farklı zevklere hitap edebilmektedir.  

Şık Kadın Gömlek Modelleri

Kadınların vazgeçilmezlerinden olan gömlekler ofis yaşamının da kurtarıcılarındandır. Bunun yanı sıra kadınlar şık gömlekler ile akşam davetlerine de katılabilmektedir. Şık kadın gömlek modellerinde çizgi detayları sık bir şekilde kullanılmıştır. Düz çizgili gömlek modellerinin cep ve kol bölümlerinde enine kullanılan çizgiler farklı bir havanın elde edilmesini sağlamaktadır. Şık olan gömlek modellerinde kesiminden ötürü vücudu tam olarak saran gömlekler de yer almaktadır. Bu tip gömleklerde renk seçenekleri fazla tutularak farklı kombinlerin yapılabilmesine olanak tanınmıştır. Gömleklerini gece hayatına taşımak isteyen kadınlar için ise Armalife adresimizde modaya uygun leopar ya da yılan desenli modeller bulundurulmaktadır. Bu gömlek modellerinde kesimler de oldukça farklı olduğundan şıklık ve rahatlık tek bir gömlekle yakalanmış olmaktadır.