5 Ürün Mevcut

Kadın Kemer

Kadın kemer birçok kadın için olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Kemer, hem aksesuar amaçlı hem de pantolon veya elbiselerde bel kısmını biraz daha sıkı tutmak amaçlı kullanılır. Kadın kemer modelleri kadın aksesuarları kategorisinde ilk sıralarda yer alan ürünlerden biri. Kadın kemer modelleri çok geniş çerçevede incelenir. Her zevke ve tarza uygun kadın kemer modeli mevcuttur. Kadın kemer takarak kıyafetlerinizi daha şık gösterebilir ve aynı zamanda kendinizi daha zayıf gösterebilirsiniz. Bazı kemer modelleri beli daha ince göstererek olduğunuzdan daha zayıf görünmenizi sağlar. Kilolarınızdan şikâyetçiyseniz bu kemer modellerini tercih edebilirsiniz.

Kadın Kemer Modelleri Nelerdir?

Kadın kemer modelleri çok geniştir. Deri kemer modelleri, kumaş kemer modelleri, püsküllü kemer modelleri ve taşlı kemer modelleri sayılabilecek kemer modelleri arasındadır. Kadın kemer modelleri inceliğine ve kalınlığına göre ayrılır. Elbiselerde daha çok kalın kemer modelleri tercih edilirken pantolonlarda orta boyda kemer modelleri tercih edilir. Kemer modellerini etkileyen kriterlerin arasında kıyafetin modeli, rengi ve sizin tarzınız yer almaktadır. Spor giyinen bir bayansanız kalın spor kemer modelleri üstünüzde çok daha şık duracaktır. Klasik giyinmeyi seviyorsanız ince kemer modellerini tercih edebilirsiniz.

Kadın Kemer Çeşitleri Her Zevke Hitap Ediyor

Kadın kemer modelleri her zevke hitap ediyor. Tarzınıza göre farklı model ve renk tonlarında kemer takarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Her renkten kadın kemer modeli olsa da 2019’un en moda kemer renk tonları arasında siyah, beyaz ve koyu yeşil yer almakta. Bu üç rengi her türlü kıyafet ile kombin yapabilirsiniz. Kemer modelini diğer aksesuarlarınız ile tamamlayabilirsiniz. Giyeceğiniz ayakkabı, takacağınız çanta ve kullanacağınız takılar kemer modeli tercihinizde çok önemlidir. Sitemizden çeşitli kadın kemer modellerine ulaşabilirsiniz.