5 Ürün Mevcut

Korse

Korse kullanımı özel tercih nedeni olmakla birlikte günlük kullanım için de tercih edilen iç giyim ürünleridir. Amaç zayıf görünmek ise mutlaka kullanımı tercih edilir. Düğün, nişan, balo, davet, akşam yemeği, mezuniyet töreni özel davet için elbise altından uygun bir tercih yapılarak daha zarif bir görünüm kazanılır. Özellikle özel anlam içeren geceler için korseler bir nevi can kurtaran görevi yapar. Giyilmesindeki temel amaç, tercih edilen elbisenin bedene tam uymasını ve kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlamaktır. Vücuttaki fazlalıkları gizleyen modeller ile giyilen bütün elbiseler muazzam bir görünüm kazanır. Bununla birlikte, kesinlikle rahatsızlık hissi vermeyen iç giyim ürünleridir. Ne kadar sıkı özellikte olursa olsun asla nefes almayı veya hareket etmeyi zorlaştırıcı bir özelliğe sahip değildir. Hem günlük kullanımlarınız hem de özel geceleriniz için ihtiyacınız olacak modeli sitemiz üzerinden inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

En Rahat Kadın Korse Modelleri

Korse kullanımı, günlük kullanımla için tercih edildiğinde belirli dönemden sonra vücutta toparlayıcı görevi de yapan iyi giyim ürünleridir. Düzenli kullanıma bağlı olarak kullanılan bölgelerde zamanla sıkılaşma ve düzleşme belirtileri gözlemlenir. Bu nedenle de son dönemlerde kullanımı oldukça artmıştır. Ten, siyah ve beyaz gibi renklerde satışı bulunan korselerde vücudun her bölgesine uygun çeşitleri bulunmaktadır.

Özel Kesim Korse Çeşitleri

Korse tercih ederken, hangi bölge için ihtiyaç olduğuna karar vermek oldukça önemlidir. Her model her elbise ile giyilmez. En basit örneği elbise tercihlerinde şort kesim model, hem içten belli olur hem de rahatsız eder. Elbise tercihlerinde kullanılacak korsenin de elbise kesimine ve etekli yapıya sahip olması gerekir. Bel bölgesinde oluşacak problemler için bel modelleri satışa sunulurken, bacak bölgesi problemli bayalar için bacağı kapatıcı detaylı model bulunur. Eğer geniş göğüsler şikâyet ediliyorsa atlet biçimli tarz tercih edilerek göğüslerin daha toplu bir görünüm kazanması sağlanabilir. Korse tercihi tamamen vücutta ihtiyaç olan bölge ile ve giyilecek elbise ile uyumlu olacak şekilde yapılmalıdır.