5 Ürün Mevcut

Kadın Külot

Kadın iç giyiminin vazgeçilmez parçası olan külot son zamanlar da kadınların dikkat ettiği bir durumdur. Birçok çeşidi bulunan ürünün deseni ve rengi kadınların dikkat ettiği hususlardandır. Bu ürünler tenle direk temaslarından dolayı kaliteden ödün verilmeden üretilmelidir. Bunun yanında ürünün hangi kumaştan yapıldığı da oldukça önemlidir. Aksi halde ortaya kaşıntı, kızarıklık, alerjik reaksiyonlar gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Kadınlar iç giyime oldukça fazla önem vermektedir. Bunun temel sebebi ise özel olarak gördükleri yerleri özel giysilerle kapatmak istemeleridir. Naylon olan çeşitleri her zaman sorun yaratmaktadır. Hem vücut hareketlerine göre esneklik özelliği bulunmamakta hem de vücudun sürekli kapalı şekilde bulunan bölgelerinde terleme ve tahrişe neden olmaktadır.

Kadın Külot Modelleri

Külot pek estetik olarak görüntü yansıtmada da kadınlar için önemlidir. Bu ürünün birçok modeli mevcuttur. Short tipi olanlar kalçayı da içine alarak bel bölgesini sarmaktadır. Bunun yanında brazillian modelleri ise kalçayı içine almadan giyilen bir modeldir. Bunun yanında bu ürünlerin renkleri de kadınlar için önemlidir. Daha çok siyah ve beyaz renkler tercih edilse de yeşil, sarı ve bu tonlamalarda yakın renkleri de mevcuttur. Bu ürünler kadınların önemli olarak gördükleri iç giyimin en önemli parçalarıdır.

Kaliteli Kadın Külot Çeşitleri

Ne kadar sıkı olması daha çok istense de ürünün aşırı sıkması gün içinde kişiyi rahatsız etmektedir. Bunun yanında değişen modellerine göre kalçayı içine alması kişiye göre değişse de daha rahat hissettirecektir. Bir diğer önemli faktör ise kaliteli kumaş kullanımıdır. Kaliteli kumaş kullanılmaması halinde vücuda etki yapabilmektedir. Parçalanmalara ve sökülmelere karşı dayanıklı olmalı ve vücut hareketlerini kısıtlamayacak şekilde esnek olmalıdır. Aksi halde gün içinde zorluk yaşayabilmektedir. Külot kadınlar da önemli noktalara temas etmektedir. Bu sebeple kumaş olarak kalitesiz ve vücuda zarar verebilecek kumaşlardan kaçınılmalıdır. Alım yapılırken bir diğer dikkat edilecek husus ise esnekliktir. Gün içinde hareketlerinizi zorlaştıracak türden ürünler tercih edilmemelidir. Bunun yanında bir diğer husus ise ürünün bel bölgesini aşırı şekilde sıkmaması gerekmektedir. Bu ve daha birçok ürünü sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.