5 Ürün Mevcut

Kadın Mayo

Mayo alt ve üst yani ikisini de aynı anda kapsar. Bu ürünler genellikle denize girerken giyilir. Pamuklu modelleri pek tercih edilmemelidir. Çünkü kuruması zaman almaktadır. Bu giysiler cildi tahriş etmemelidir hareketleri kısıtlamamalıdır. Rahat olmalıdır. Bunlarım terletmemesi gerekir. Bunların açık renkli olması gerekir bunun nedeni kapalı renlerin sıcağı tutmasıdır. Bunlar ve bikiniler çabuk kurumasıyla öne çıkmaktadır. Bu sayede suya sıklıkla girilip çıkılsa bile hızlı kurumanız mümkündür.

Kadın Mayo Çeşitleri

Mayo birçok çeşidi bulunan bir giysidir. Başlıca en önemlisi mayokinidir. Bunun dışında bikini, üçgen, ipli model, tankini, etekli model, üçgen model, D-cup ve hipster gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Üçgen, genel olarak iplerle bağlanırlar. Üçgen şekilli klasik mayolardır. Birçok kişi tarafından kullanmalarının nedeni de budur. Bikini, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Tankini, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Üst kısmı uzundur alt kısma kadar gelir. Genellikle dar olmaları tercih edilir. Güneşlenmede karın bölgesi güneş almadığı için pek tercih edilmez. Hipster, mayonun alt kısmı düşük bel olan çeşitlerine denir. Etekli model, genellikle sade giyinmeyi sevmeyenler tarafından tercih edilir. Mayokini de alt ve üst yoktur. Alt ve üst birleşiktir. Tankinide olduğu gibi burada da güneşlenme sorunu yaşanmaktadır. Ancak tankiniden daha çok tercih edilmektedir. D-cup, göğüsleri büyük olan kadınlar için idealdir. Göğüsün tamamını kaplayarak üstten ya da yanlardan taşmasına engel olur. Az da olsa göğüsün küçük görünmesini sağlar. Böylece kadınların kendini kötü hissetmesine engel olur.

Mayoda En Çok Tercih Edilen Modeller

Mayo deniz kenarlarının vazgeçilmezleridir. Birçok modeli bulunur. Yüksek bel modeli normalden daha yukarılara uzanır. Tankinide olduğu gibi güneşlenme sorunu ortaya çıkar. Bundan dolayı pek tercih edilmezler. İpli model, iplerle bağlanılır. Bu model genellikle denizdeyken bile şık görünmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Halter model ise yukarıdan iple bağlanan bikini çeşididir. Bu modelde yukarıdan bağlanıldığı için güneşlenme sorunu ortaya çıkmaz. Normalde sırt bölgesinde güneş almayan bölgeler bu modelde güneş almaktadır. Bu nedenle de birçok kadının tercihidir. Sitemizden bu ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.