5 Ürün Mevcut

Kadın Pijama

Pijama güzel ve rahat bir uyku için ideal giysilerdir. Kışın vücudunuzu sıcak tutmak için oldukça kullanışlı olan kıyafetlerdir. Giyilen kıyafet modeli rahatsız etmemeli ve mevsime uygun olmalıdır. Saten modeller evdeyken bile şık görünmek isteyen kadınlar için idealdir. Polar pijamalar ise rahatlığı seven kadınlar için uygundur. Hamile kadınlar için özel olarak üretilen modeller bulunur. Gebelik için kullanılan seçenekler karın bölgesi geniş olarak özel kesimi ile idealdir. Cildi rahatsız etmez. Hassas ciltler için seçime dikkat edilmelidir. Özellikle pamuk kumaşa alerjisi bulunan kişiler ürün seçimine dikkat etmelidirler. Aksi halde beklenmeyen sorunlar yaşayabilmektedirler.

 

Pijama Modellerinde Neler Var?

Hamilelik için giyilen pijama karın bölgesine baskı uygulamaması nedeniyle tercih edilir. Gebelikten sonra da kadınların rahat edebilmesi için özel olarak üretilenleri de bulunmaktadır. Bunlar cildi tahriş etmez ve daha rahat bir uyku için tasarlanmıştır.  Genellikle ev ortamında veya uyumak için kullanılır. Evde iş yaparken veya dinlenirken daha rahat olabilmek için giyilir. Alt ve üst olarak iki parçadan oluşur. Çok fazla çeşidi vardır.  Evde giyilebildiği gibi dışarda da giyilebilir. Ancak dışarda giyilenler evde giyilenlerden daha fazla estetik güzelliğe sahiptir. Modelleri oldukça fazla olan giysinin her geçen gün yeni renkli ve modellileri çıkmaktadır. Bazı kişiler için oldukça değerli olan bu kıyafet bazı kişiler için sadece uyku amacıyla kullanılmaktadır.

 

Pijama Takımlarının Sunduğu Rahatlık

Kadın Pijama yazlık ya da kışlık olarak ayrılır. Kışlık olanlar yazlık olanlara göre daha kalın olur. Kışlık ve yazlık olanların kumaşları farklı ve renkleri daha farklı olur. Kışlık pijamalarda daha çok kapalı renkler tercih edilir. Genellikle kışlık modeller uzun kollu ve paçalıdır. Yazlıklarda ise daha çok açık renklidir.  Kadınların tercihleri daha rahat olduğu için pamuk kumaş tercih edilmektedir. Pijamaların pantolon tipi olduğu gibi elbise çeşitleri de bulunmaktadır. Pamuk kumaştan üretilen pijamalar daha rahat olur. Pamuk kumaşla üretilmiş kumaşlar hava alıp verebildiğinden diğer kumaşlara göre daha az terletir. Bunun yanında birçok türü bulunan kıyafetin kombinleri de mevcuttur. Gece uyumanın yanında dışarıda da giyilmekte olan kıyafetler birbirine uyumlu renklerle güzel hale getirilmektedir.  Sitemizin kaliteli ve rahat ürünlerimden faydalanabilirsiniz.