2 Ürün Mevcut

Sütyen

Sütyen çok uzun zamandan beri kullanılan bir kadın giysisidir. Bu ürünler şimdi ki halini almadan önce kadınlar bu tarz giyseler giyerlerdi. Kadınlar bunları göğüslerini korumak, desteklemek, dik tutmak ve için kullanırlar. Bunlar kadınların iç giysisi olarak bilinmektedir. Bu ürünler göğüsleri dik tutmak ve dolgun göstermek için de kullanılır. Saten, dantel, pamuklu kumaş çeşitleri vardır. Günlük olarak pamuk olanlar tercih edilir. Çünkü pamuk hem hava alır hem de terlemeyi engeller. Saten ve dantel olanları daha çok özel günlerde kullanılmaktadır. Birçok çeşidi bulunan bu iç çamaşırın kadınlar için ayrı bir yeri vardır. Estetik açıdan da önemli olan ürün birçok kadının önemsediği bir çamaşır çeşididir.

Kullanışlı Sütyen Çeşitleri

Günlük olarak giyilen sütyenler çok sıkmamalıdır. Eğer küçük beden giyilirse rahatsız edebilir. Bazı insanlara göre sütyen yaşlılıkta göğüslerin sarkmasını engellemektedir. Birçok özel çeşidi vardır. Bunlar spor, annelik, bridal, atlet, önden açılabilen, günlük ve toparlayıcı olmak üzere birçok çeşidi vardır. Spor sütyeni, genellikle spor yaparken giyilir. Sporda günlük hayatta kullanılanlara göre göre göğüsleri daha çok sıkar. Bunun nedeni spor yaparken sallanmamasını sağlamak, dik durmasını ve rahatsız etmemesini sağlamaktır. Yapılan spora bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Annelik sütyeni, gebelikte kullanılan bu ürünün çeşididir. Göğüslerin büyümesine bağlı olarak genişler ya da küçülür. Annenin rahatsız olmamasını sağlar.

Farklı Sütyenlerin Ayrıcalıkları

Günlük sütyen genellikle özel olmayan sıradan günlerde kullanılır. Pamuktan olmasına dikkat edilmelidir. Rahat etmek için tercih edilir. İşe gidilirken de giyilebilir. Atlet şeklindeki olanlar sayesinde kadınların atlet giymesine gerek yoktur. Normal sutyenlere göre terin giysilere geçmesini daha çok engeller. Önden açılabilen modelleri de mevcuttur. Normalde sütyenler arkadan açılıyorken önden açılabilenleri sayesinde giyim sırasında kolaylık sağlar. Giymede ve çıkarmada ikinci bir kişiye gerek duyulmaz. Toparlayıcı özellikte olan modelleri birçok kadın tarafından kullanılmaktadır. Göğüsleri büyük olan kadınlar için ideal bir sütyen çeşididir. Göğüslerin tamamını sararak toplar ve dik durmasını sağlar. Biraz olsun göğüsleri daha küçük gösterir. Bunlar ve daha birçok çeşit ürünü sitemizden kolayca alabilirsiniz.