6 Ürün Mevcut

Yelek

Yaz mevsiminin ardından birçok aile kış sezonuna hazırlık yapıyor. Tabi her anne baba da olduğu gibi öncelik çocuklara veriliyor. Bizler de kız çocuklarınız için birbirinden güzel yelek modellerimiz ile sizi kışa hazırlıyoruz. Firmamızın sattığı kız çocuk modellerini siz de çok severek çocuğunuza giydireceksiniz.

2-15 yaş arası satışı yaptığımız firmamızda sizde miniğinize özel modeller arasından seçim yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Yeni sezon trendine uygun tasarımlar ile bu kışa hazırlık yapabilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerimizde belli oranlarda indirim mevcuttur.

 

Kız Çocuk Yelek Modelleri

2019 yılının yeni sezon modelleri arasında şişme ve örme modelleri çok moda. Ayrıca nakışlı, çiçek ve dantel işlemeli, fırfırlı, kot ve püsküllü modelleri de çok tercih edilen modeller arasında. Kız çocuklarının giydiği yelekler sadece ısıtmak için değil aksesuar amaçlı da kullanıldığı için çok fazla çeşit var.

Kız çocuklarına özel modelleri arasında yer alan örme yeleklerde rengârenk ve cıvıl cıvıl düğmeler kullanılır ve çiçek motifleri de çok sevilen modeller arasındadır. Firmamızda her zevke hitap eden modelleri ve renk seçenekleri mevcuttur. Kız çocuklarınız büyüdükçe kendi tarzını oluşturacağı için bizler de kızlarınıza yol gösteriyoruz.

Tercih edilen renkler arasında karışık renkler, beyaz, pembe, mor, kırmızı ve yeşil renk tonları yer alıyor. Eskitmeli modeller ve penye modellerde çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

 

Kız Çocuk Yelek Fiyatları

Firmamızda satılan kız çocuk yelek modelleri fiyatları değişkendir. Yaş grubuna göre, modeline göre ve türüne göre fiyatlar değişir. Fakat firmamızda her bütçeye uygun kız çocuk modelleri bulunuyor. Üstelik her biri kaliteli kumaşlardan üretilmiş ve asla çekme yapmaz. Kumaş kalitesi yüksek olduğu için boya da akıtmaz.

Firmamızdan aldığınız bir yeleği uzun süre çocuğunuza giydirebilirsiniz. Firmamızdan yüz yüze ya da internet vasıtası ile alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden beğendiğiniz bir kız çocuk modelini sipariş ederek kapıda nakit ya da kart ile ödeme yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.